IščiIšči  KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

hi and welcome to hate me hard honey blah blah blah all this stuff comes here!!


the chatbox comes here!



name here!
name here!
name here!
credits come here!! don't be afraid to make it a little longer

Share
 

 HELP ME, IF YOU CAN...

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

pia emma calvarez

pia emma calvarez
eating disorders
eating disorders

Število prispevkov : 21
Join date : 27/11/2011

HELP ME, IF YOU CAN... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: HELP ME, IF YOU CAN...   HELP ME, IF YOU CAN... EmptyPon Feb 27, 2012 2:24 am

PIA EMMA CALVAREZ

They tried to make me go to rehab but I said 'no, no, no' …
HELP ME, IF YOU CAN... Tumblr_lefiswrrje1qbxq6qo1_500

& & &

pia emma calvarez nerada govori o svoji preteklosti, pa vendar je nekaj resnic, katerih ne more skriti nihče. rodila se je mami samohranilki kareen, oče je njeno mamo zapustil, še preden mu je sploh uspela sporočiti, da je noseča. pia ga ni nikoli spoznala. njena mama je vedno bila precej "leteča" ženska, v njunem stanovanju so se moški kar menjavali. pia je bila zaradi tega zelo razočarana, hkrati pa se ji je zdelo, da se njeno življenje ne more še bolj zajebati. potem pa je spoznala njega. klasična ljubezen, pa vendarle brez srečnega konca. takrat se je prvič začela ubadati s svojo težo, čeprav je bila res nekoliko močnejša. pa vendarle se je izgubljanja teže lotila na precej napačen način. mame tako ali tako nikoli ni bilo doma, zato stradanje pač ni bil nikakršen problem. ko pa je kareen nenadoma začela delati doma, pia tudi ni več mogla tako kontrolirano stradati. vsakič, ko se je pač preveč najedla, je na veceju kozlala kot zmešana in vseeno ji je bilo, če si pri tem izkozla še želodec. kareen je kmalu ugotovila, kaj se z njeno hčerko dogaja, pomagati pa ji ni znala. pia je postala še agresivna in napadalna, njena posesivnost pa je še bolj prišla do izraza. skregala se je z vsemi, začela je še nekontrolirano krasti, po domače se ji je pač jebalo za celi svet. njej pač ni bilo problem poriniti si prst v grlo. kmalu je to postala njena stalna navada. postala je shujšana kot okostnjak, pogosto je padala v nezavest. ko so jo prvič peljali v bolnišnico, je zagnala cel cirkus, zaradi česar so jo za kar lep čas zaprli na psihiatrični oddelek, kar pa je ni ustavilo. še vedno je bruhala, kadar je le lahko, na koncu je iz bolnišnice pobegnila. mami je bilo na koncu vsega dovolj in je svojo hčerko zaprla v roundview iz katerega pa pia pobegniti več ni mogla, pa čeprav se je še tako trudila. obtičala je torej tukaj, na začetku je še delala cirkus, kričala, rukala po stenah, tepla osebje in zavračala hrano in pijačo. spregovorila ni niti besedice, enkrat si je na veceju celo prerezala žile. vso osebje je že nekajkrat poslala v kurac, pa vendar to nikogar ne ustavi. tukaj mora ko jo je začetna jeza minila, se je nekoliko spoprijateljila z drugimi, še vedno pa je ostala tista trmasta najstnica, ki nikogar ne posluša.
Nazaj na vrh Go down

anna zoey barnes

anna zoey barnes
eating disorders
eating disorders

Število prispevkov : 10
Join date : 27/02/2012

HELP ME, IF YOU CAN... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HELP ME, IF YOU CAN...   HELP ME, IF YOU CAN... EmptyPon Feb 27, 2012 5:17 am

hejla. opazila sem, da je pia tudi eating disorder. pa sem nekaj premišljevala, če bi se z anno spoznale in bi se začele veliko družiti. in bi potem pač postale dobre prijateljice. moj predlog... če ti ni všeč, si lahko ti nekaj izmisliš. love
Nazaj na vrh Go down

pia emma calvarez

pia emma calvarez
eating disorders
eating disorders

Število prispevkov : 21
Join date : 27/11/2011

HELP ME, IF YOU CAN... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HELP ME, IF YOU CAN...   HELP ME, IF YOU CAN... EmptyPon Feb 27, 2012 6:08 am

    pia je drugač ful zaprta oseba, recimo da se začneta pogovarjat, ampak pia rabi ful dolgo, da se zbliža z njo, ampak potem ugotovita, da mata iste interese in ona ji zaupa vse glede daniela [še ena drama Razz ] itd itd... Bi začela, ker jaz že dolgujem en začetek? love
Nazaj na vrh Go down

anna zoey barnes

anna zoey barnes
eating disorders
eating disorders

Število prispevkov : 10
Join date : 27/02/2012

HELP ME, IF YOU CAN... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HELP ME, IF YOU CAN...   HELP ME, IF YOU CAN... EmptyPon Feb 27, 2012 6:27 am

super ideja. bom začela ja, jutri ali pa v torek. sem na fotrovem kompu, ker se je moj pokvaril in ne morem.
Nazaj na vrh Go down

kaya chrísthia donovan

kaya chrísthia donovan
crazies
crazies

Število prispevkov : 31
Join date : 31/10/2011

HELP ME, IF YOU CAN... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HELP ME, IF YOU CAN...   HELP ME, IF YOU CAN... EmptyPon Feb 27, 2012 8:04 am

    owh, owh, owh, can i get a piece of her? love
    'cause i like that, da je ona trmasta najstnica, ki nobenega ne posluša in moji dragi kayi bi šlo to pomojm pa pošteno na živce, če bi si ona nekaj zapičila v glavo, ona pa je ne bi poslušala or smth and this sound like drama, drama, drama.(:
Nazaj na vrh Go down

pia emma calvarez

pia emma calvarez
eating disorders
eating disorders

Število prispevkov : 21
Join date : 27/11/2011

HELP ME, IF YOU CAN... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HELP ME, IF YOU CAN...   HELP ME, IF YOU CAN... EmptyPon Feb 27, 2012 8:07 am

    wow do you mean sort of enemies? Razz okej mogoče se ti bo ideja zdela nora, ampak recimo, da se zapleteta v hud prepir, ki se razvije v pravi pretep in, ker si ti khhm nora tu, pia ima pa samo motnje hranjenja, se ti popolnoma "utrga", groziš mi, da me boš ubila, skratka drama, drama. mhm
    would you like to start, pretty please? love
Nazaj na vrh Go down

kaya chrísthia donovan

kaya chrísthia donovan
crazies
crazies

Število prispevkov : 31
Join date : 31/10/2011

HELP ME, IF YOU CAN... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HELP ME, IF YOU CAN...   HELP ME, IF YOU CAN... EmptyPon Feb 27, 2012 8:12 am

    owh yes, enemys would be perfect. love
    in jaa, mogoče bi kayini namišljeni prijatelji like usually ji kaj natvezili slabega od njej, mogoče celo to, da je prekleto neposlušna in poor pia, bi bla ena izmed tistih, za katere je njena najljubša halucinacija- jack the ripper tako ali drugače rekel, da she have to kill her in pač ja, zaradi tega bi nastal ves tist fight, ko bi jo ona napadla ter najbrž bi ji res kaj naredila, ampak osebje pride prej, po čemer se je seveda pia na daleč izogiba. Razz
    this sound just like fun, fun, fun and of course- i+ll start :3
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content




HELP ME, IF YOU CAN... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HELP ME, IF YOU CAN...   HELP ME, IF YOU CAN... Empty

Nazaj na vrh Go down
 

HELP ME, IF YOU CAN...

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
HATE ME HARD, honey :: OOC :: i will find you :: the memoirs-