IščiIšči  KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

hi and welcome to hate me hard honey blah blah blah all this stuff comes here!!


the chatbox comes here!



name here!
name here!
name here!
credits come here!! don't be afraid to make it a little longer

Share
 

 as i offer the tide back

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

logan mackenzie stone

logan mackenzie stone
clinic staff
clinic staff

Število prispevkov : 10
Join date : 05/11/2011

as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptySob Nov 05, 2011 8:40 pm

as i offer the tide back Yyi-Sans-t
    gavin mackenzie stone, nadpovprečno simpatičen, ampak še vedno precej otročji štiriindvajsetletnik, ki je preko vez dobil priložnost za delo na roundview clinic, praktično takoj po končani diplomi, na eni izmed boljših bristolskih univerz. sploh mu ni nerodno povedati, da takrat ni bil eden izmed najpametnejših, najmarljivejših študentov, pravzaprav se je redkokdaj sploh spravil za knjige, večino izpitov pa je uspešno prešvinglal, dokler ga niso zaradi tega za eno leto suspendirali. takrat je že, kot pripravnik, delal na psihiatrični kliniki v liverpoolu, kamor se zaradi zapletenih odnosov z bolniki (well, precej bolnicami) ni več vrnil. po nekaj mesecih mu je bilo zapeljevanja dovolj, no pravzaprav bolj stresa, ki je s tem prihajal, kajti vedno je bilo potrebno paziti, da kdo ne bi kaj izvedel.
    zdaj, po končanem študiju in izredno dobri priložnosti za uspešno kariero (zadaj seveda stoji njegov oče, ki mu je na neznan način uspel priskrbeti mesto). toda se bo pretežno mlad fant lahko uprl skušnjavam, ki mu bodo tukaj na voljo? bo lahko pozabil na pretekle dogodke in se popolnoma posvetil službi? težka bo, sploh če mu pot prekriža kakšna izmed bivših pacientk, s katerimi je že imel opravka v liverpoolski bolnišnici.
    no, pa da vam bo vendarle njegovo življenje malce bolje poznano. gavin je rojen anglež, mogoče se po njegovih žilah pretaka še kakšen promil francoske krvi, kar se odraža predvsem na njegovem videzu, francoske poteze ga naredijo še mlajšega, čeprav se po letih že nevarno približuje četrtini stoletja. pa vendar, še vedno je dovolj zabaven in včasih tudi prijazen, da je pacientom na roundview clinic prirasel k srcu.
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptySob Nov 05, 2011 10:54 pm

    ooooh, i'd so love them to be like the bestest friends. a obstaja možnost, denimo, da bi mu bila electra posebej dodeljena, da dela na njenem primeru bolj na ostalih in bi se nekako zelozelo zbližala. in potem nimam niti najmanjše ideje, kaj bi tole bolj začinilo, so please please pleaseeee help me out here. :3
Nazaj na vrh Go down

logan mackenzie stone

logan mackenzie stone
clinic staff
clinic staff

Število prispevkov : 10
Join date : 05/11/2011

as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptySob Nov 05, 2011 10:59 pm

sureee! (: v bistvu mi je ideja ful všeč ja.
pa če najprej kar začneva na ta način, da se dosti družita (predvsem v "profesionalnem" smislu), potem pa pač ona v njem vidi kaj več denimo. ampak to se lahko sproti dogovarjava.
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptySob Nov 05, 2011 11:01 pm

    okay, that's good enough for now then. a bova začela v času, ko se že nekoliko več 'družita', da preskipneva tisti uvodni pogovor? and will you start or should i?
Nazaj na vrh Go down

logan mackenzie stone

logan mackenzie stone
clinic staff
clinic staff

Število prispevkov : 10
Join date : 05/11/2011

as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptySob Nov 05, 2011 11:04 pm

    ja lahko začneva s kakšno terapijo, ko on njo že pozna precej dobro, ona njega pa ne ravno. pač tu se on recimo trudi držati nek striktno posloven odnos, ampak ona recimo ful sili vanj in ga sprašuje zadeve, ki se je pravzaprav ne tičejo. recimo. what do you say?

    in ja, lahko jaz začnem. (:
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptySob Nov 05, 2011 11:07 pm

    šur šur, i like that. and thank you for starting, take your time. love
Nazaj na vrh Go down

christian skyler jordan

christian skyler jordan
addicts
addicts

Število prispevkov : 28
Join date : 03/11/2011

as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptySob Nov 05, 2011 11:41 pm

    anything for abigail maybe? i really like your character :3 sam ideje nimam pa še nažalost nobene... help?
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptyNed Nov 06, 2011 12:54 am

    ohmy, hi :3 anything pour florence/zachary?
Nazaj na vrh Go down

kaya chrísthia donovan

kaya chrísthia donovan
crazies
crazies

Število prispevkov : 31
Join date : 31/10/2011

as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptyNed Nov 06, 2011 2:37 am

    bi se našlo še kaj za brigitte perheps? :3
Nazaj na vrh Go down

logan mackenzie stone

logan mackenzie stone
clinic staff
clinic staff

Število prispevkov : 10
Join date : 05/11/2011

as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptyNed Nov 06, 2011 8:35 am

    abigail, seveda lahko, ampak sem tudi jaz bolj na tesno z idejami. če imaš kakšno bi bilo supah. (:

    florence, sure thing. jaz sem za povezavo florence, gavin! nekaj awesome. have any idea? <3 ne nekaj podobnega, kar že imam electro, ampak v smislu povezave psihiater, pacient itak kaj drugega dost težko. whatcha thinkin? ^^

    brigitte, of course! ideja?
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptyNed Nov 06, 2011 9:54 pm

vidim sicer, da se ti povezave že kar lepo nabirajo, but still, i would be really glad če bi se našlo še kaj prostora za valerie? ^^

glede na to, da je valerie sama po sebi precej glasna in samozavestna prek vsake mere, bi jo bilo lepo videt tud v drugačni bolj insecure luči. mogoče da je bil gavin dodeljen njej kot psihoterapevt in je trajalo precej dolgo, da jo je strl, da je sploh začela govort o bolj resnih zadevah in se ne zgolj posmehovat, ampak da ji je dejansko vsa obramba dol padla in mu počasi počasi počasi začenja zaupat, dokler ne bi na neki točki dejansko spregovorila glede tega zakaj se tok vztrajno poskuša ubit, etc. Razz je ne sais pas, que penses toi? lahko zaradi mene tudi kaj drugega. (: i'll take just about anything.
Nazaj na vrh Go down

christian skyler jordan

christian skyler jordan
addicts
addicts

Število prispevkov : 28
Join date : 03/11/2011

as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back EmptyPon Nov 07, 2011 12:43 am

    hmm, recimo da bi abigail dodelili njemu in bi že prvič nekako 'zasovražla' eden drugega in se ne bi skor mogla prenest in bi se ceu cajt kej zbadala pa tko...? what ya' think? vem da ni lih nevem kaj sam to je edino kar mi je zdej padlo na misel (:
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content




as i offer the tide back Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: as i offer the tide back   as i offer the tide back Empty

Nazaj na vrh Go down
 

as i offer the tide back

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» a tide back
» WE'RE BACK!
» we're back on track!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
HATE ME HARD, honey :: OOC :: i will find you :: the memoirs-