IščiIšči  KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

hi and welcome to hate me hard honey blah blah blah all this stuff comes here!!


the chatbox comes here!



name here!
name here!
name here!
credits come here!! don't be afraid to make it a little longer

Share
 

 everybody lies.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost


Gost


everybody lies. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: everybody lies.   everybody lies. EmptyTor Nov 01, 2011 12:39 am

--everybody lies -.
everybody lies. Tumblr_lor19mIqjV1qjwfnmo1_500
:sarcastic, smart, inteligent, don't care about anyone, broken inside, nobody really know him


    samo če bi želel, bi lahko marsikomu pomagal in ga spravil na noge ali pa celo iz te pokvarjene psihiatrične bolnišnice. za razliko od ostalih, se vedno zaveda kaj se dogaja okoli njega, glavo ima na svojem mestu ter glede na to, da je faks medicine končal že pri rosnih 24ih letih, saj je vse šole prehiteval, nenazadnje ima prekleto visok IQ, bi lahko bil v pomoč marsikomu. no, en velik povdarek na to, da bi lahko bil. vendar pa ima julian ravno obratne poglede na svet, vse paciente podpira s tisim, kar si želijo- od tablet, do drog, samo da mu jih ni treba prenašati v svoji ambulanti, saj če kaj sovraži so definitivno v nedogled dolgi pogovori, ki pa na koncu še nič ne zaležejo. najbrž so mu ravno zaradi tega najbolj pri srcu ali depresivni bolniki ali pa norci, ki so ves čas tiho ter se mu ni treba ukvarjati z njimi, prav tako pa se z pomočjo tablet ali drog blazno hitro odkriža koga podobnega samomorilcem ali pa odvisnežem. preprosto da pacientu tisto kar želi, samo da ima mir. no, marsikdo ga ima ob tem pač za nekoga, ki mu ni mar prav za nobenega, preprosto ga imajo za sarkastičnega prasca, ki je po čisto neznanem razlogu dobil delo na kliniki, vendar pa noben se ne zaveda, da je vse le posledica tragedije v njegovem življenju. nenazadnje mu je pri rosnih dvajsetih letih umrla sestra, v prometni nesreči, kjer je bil on voznik, poleg tega pa sta bila oba pod vplivom alkohola. on jo je takrat odnesel z sicer težjimi poškodbami, vendar danes v bistvu nima posledic, medtem ko je bila njegova sestra na mestu mrtva. od tistega dne preprosto ni več enak, tak je kot je sedaj- nekdo, ki mu ni mar za prav nič na svetu ter noben se ne zaveda, da je to le posledica krivde, ki jo še dan danes nosi zaradi sestrine smrti- vendar tega seveda v nobenem primeru ni pripravljen priznati, niti najmanjši del njegove preteklosti. toliko o njem, sedaj pa glede povezav pa; potrebovala bi predvsem... vse. friends; ne bo delovalo. v bistvu ni nobenega človeka, kateremu bi zares zaupal. že res, da bi se mu lahko kdo prikradel k srcu, vendar kakorkoli bi bilo- človek bi mogel biti prekleto poseben, da mu to uspe. enemies; definitivno. nekomu pa najbrž le ne bo všeč njegov način dela ali vedenje kaj ne? no, zdravniške licence zaradi teh najbrž ne bo izgubil, glede na to, da ima prekleto dobre argumente, si bo pa definitivno s tem dobil smrtnega sovražnika, kar bi znalo biti precej zanimivo. lovers; dlje od avantur in smth like fuck buddys on sam ne pride. sicer bi bilo kakorkoli, ga zanimivo videti, da do nekoga goji drugačna čustva, tako da ja, tukaj je veliko odprtih povezavc anyway, samo na dan z idejami. kakorkoli, dobrodošlo vse pri vsaki povezavci in seveda, za konec: DRAMA DRAMA DRAMA all the way, use him, he's all yours.♥

povezave;
- none yet.
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


everybody lies. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: everybody lies.   everybody lies. EmptyTor Nov 01, 2011 12:41 am

    mogoče kaj za anno?
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


everybody lies. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: everybody lies.   everybody lies. EmptyTor Nov 01, 2011 12:42 am

ANNA SARAH WILLIAMS je napisal/a:
    mogoče kaj za anno?
well sure, imaš kakšno posebno idejo? :3
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


everybody lies. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: everybody lies.   everybody lies. EmptyTor Nov 01, 2011 12:43 am

    oh look at ian <3 kakorkoli, kaj za florence? :3 mislim ja, saj imam že eno povezavo z brigitte, sam nekako moram uničiti še florence do neke mere. kakorkoli, can she have a huuuge crush on him? mislim ja, on bi bil njen terapevt ali nekaj, in potem seveda bi ona bila cela dreamy ob njem, ampak nikoli precej zadeta (igla + pomirjevala), dokler seveda enkrat ne bi prišla ravno z doze k njemu in bi mu vse priznala, pa delala that little dance ian once did pred njim, ter mu vse skupaj rožnato razlagala, on bi bil pa seveda totalno šokiran ali nekaj. mogoče tudi ne :3 in potem bi ga začela poljubljati ali nekaj, on pa seveda ne bi kaj čutil do nje, ker je cold shouldered bastard, iz tega pa bi seveda nastala totalna drama? what you think? :3
Nazaj na vrh Go down

daniel ethan baker

daniel ethan baker
whores
whores

Število prispevkov : 35
Join date : 27/10/2011
Age : 27

everybody lies. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: everybody lies.   everybody lies. EmptyTor Nov 01, 2011 12:43 am

    me, me, me please! saj ne vem a že imava kako povezavo? ker tudi če jo imava julian looks soo seksy and hot and i whant him.
    nekaj si omenjala, da ima rad norce ker so ves čas tiho? kaj praviš da bi mu dodelili esther ki bi za razliko od drugih norcev njemu šla ves čas razlagati od svojega sveta in od vil in škratov whatever in bi se ob njemu počutila nekako varno. najedala bi mu dobesedno. in on bi se jo nekako hotel odkrižati čeprav tega na žalost ne bi mogel narest mhm ne vem čisto točno kaj bi bil sploh razplet but this sounds great for me, what do you think?
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


everybody lies. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: everybody lies.   everybody lies. EmptyČet Nov 03, 2011 8:14 pm

florence ivy morrison je napisal/a:
    oh look at ian <3 kakorkoli, kaj za florence? :3 mislim ja, saj imam že eno povezavo z brigitte, sam nekako moram uničiti še florence do neke mere. kakorkoli, can she have a huuuge crush on him? mislim ja, on bi bil njen terapevt ali nekaj, in potem seveda bi ona bila cela dreamy ob njem, ampak nikoli precej zadeta (igla + pomirjevala), dokler seveda enkrat ne bi prišla ravno z doze k njemu in bi mu vse priznala, pa delala that little dance ian once did pred njim, ter mu vse skupaj rožnato razlagala, on bi bil pa seveda totalno šokiran ali nekaj. mogoče tudi ne :3 in potem bi ga začela poljubljati ali nekaj, on pa seveda ne bi kaj čutil do nje, ker je cold shouldered bastard, iz tega pa bi seveda nastala totalna drama? what you think? :3
wow, i'm totally up for it love
no, srsly i like this all. in ja, tole da bi ona njem pol vse takole razložla in podobne zadeve bi blo prav zanimivo in pomojm bi njega zadeva na začetku celo zabavala, ampak potem pa ja, ker ne bi nič čutil do nje, ko bi ugotovil, kakšna je zares zadeva bi bila pa ena big drama yes :3
tk da ja, i'm in. which one starts? ^^
esther jenna potch je napisal/a:
    me, me, me please! saj ne vem a že imava kako povezavo? ker tudi če jo imava julian looks soo seksy and hot and i whant him.
    nekaj si omenjala, da ima rad norce ker so ves čas tiho? kaj praviš da bi mu dodelili esther ki bi za razliko od drugih norcev njemu šla ves čas razlagati od svojega sveta in od vil in škratov whatever in bi se ob njemu počutila nekako varno. najedala bi mu dobesedno. in on bi se jo nekako hotel odkrižati čeprav tega na žalost ne bi mogel narest mhm ne vem čisto točno kaj bi bil sploh razplet but this sounds great for me, what do you think?
awh, ginta is to die for love
in ja, tole bi blo prav awsome, da bi ona skos čebljala on bi pa sm kimal pa na vsake toliko minut pripomnil, če je že končala v upanju, da bo končno odšla and yadada. however yes, všeč mi je. potem pa nwm, mogoče on celo vidi, da je ona pravzaprav ena tak nwm, cutie pie or smth, cause yes, i love your playby in bi se tlele neki napletel? pač nwm, mogoč clo izpeljemo prvi chat, tisti k si ti rekla, pol pa vidmo kk bomo dalje?.^^
Nazaj na vrh Go down

daniel ethan baker

daniel ethan baker
whores
whores

Število prispevkov : 35
Join date : 27/10/2011
Age : 27

everybody lies. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: everybody lies.   everybody lies. EmptyČet Nov 03, 2011 10:22 pm

    yes, that would be awsome! (: soo, bi bila tako zelo cutish dobra in začela? love
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


everybody lies. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: everybody lies.   everybody lies. EmptySob Nov 05, 2011 1:53 am

    well hello, hotiepie. :3
    a se mu lahko electra iz srca zasmili? tako, res res res zasmili? kar brez razloga? and then they have sex. neh, randomiziram, i know, ampak res si želim povezavico, tako da anything that pops in to mind will do, čeprav bi mi blo zelozelo všeč, če bi imela kakšno romanco tadva. love
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content




everybody lies. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: everybody lies.   everybody lies. Empty

Nazaj na vrh Go down
 

everybody lies.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» truth begins into the lies

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
HATE ME HARD, honey :: OOC :: i will find you :: the memoirs-