IščiIšči  KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

hi and welcome to hate me hard honey blah blah blah all this stuff comes here!!


the chatbox comes here!



name here!
name here!
name here!
credits come here!! don't be afraid to make it a little longer

Share
 

 broke her down to hell.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

kaya chrísthia donovan

kaya chrísthia donovan
crazies
crazies

Število prispevkov : 31
Join date : 31/10/2011

broke her down to hell. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: broke her down to hell.   broke her down to hell. EmptyPon Okt 31, 2011 10:16 am

--broke her down to hell -.
broke her down to hell. Tumblr_lkx8ws87c41qao0r6o1_500
:depressive, temperament, broken, suicide, closed to her self, silent, calm, keep to herself


    dekle s prirojeno depresijo ter prekleto veliko nagnjenostjo po poškodbi same sebe. od vedno, od kar je pomnila sama zase je bila zadeta s tabletami, vendar ko jih je začela skrivati vsepovsod, od vzglavnika do tega, da jih je spustila po umivalniku, so jo dokaj hitro spoznali za noro. najbrž takšna niti ne bi bila, če bi se kdo ukvarjal z njo, vendar je tako že pri prekleto rosnih letih pristala v noriščnici, kjer jo imajo kolikor toliko pod nadzorom, čeprav se tu in tam le izmuzne. ko ni pod vplivom uspaval, pomirjeval ter podobnih zadev, vedno išče rešitev kako se spraviti iz tega sveta in kot posledica njenih poskušanj so grde brazgotine na njenih zapestjih, prav tako pa celo drugje po telesu in podobne zadeve- nenazadnje nič kolikokr je shranjevala pomirjevala, da bi se enkrat z njimi zadela do samega konca, vendar ji ni nikoli zares uspelo, zato pa ni rečeno, da ji enkrat celo ne bo. na videz izgleda kot porcelanasto dekletce, ima tisto skoraj belo polt, krvavo rdeče usnice ter nekakšne sive oči in nič kolikokrat je še v stilu s svojimi rjavimi očmi dala zgled porcelanaste deklice, ki se lahko zlomi že ob enem močnejšem udarcu- in za nekoga kot je brigitte bi celo lahko rekli, da se. vedno so z njo morali ravnati po rokavicah, morali so zbirati besede zanjo ter noben se ni smel nasilno vesti do nje, saj je dokaj hitro po tem dobila željo po tem, da se poškoduje, saj je bila vedno prepričana, da se ljudje do nje grdo obnašajo, ker je ona slab človek- tako da, kar se tiče psihičnih in fizičnih napadov je bila od nekdaj zelo slaba in njeno stanje se je vedno prekleto poslabšalo, ko se je kdo spravil nanjo in se dan danes še enako. edino kar je drugače od samega začetka je to, da je danes še bolj zaprta vase, nobenega noče sprejeti v svojo bližino, prav tako pa skoraj vsakega, ki pride mimo nje ignorira ter marsikdo jo že zamenja za noro, vendar globoko v notranjosti je le prepričana, da si ne zasluži živeti ter že od samega začetka čaka priložnost, da se pobere iz tega sveta. mogoče je pa edino kar na tem svetu potrebuje nekdo, ki bi jo za razliko razumel in imel rad. glede povezav pa; potrebovala bi predvsem... vse. friends; najbrž nima nobenega, vendar če ima kdo posebno željo se ukvarjat s popolnoma zaprto in ne zgovorno osebo- mesto je prosto, mogoče pa le pritegnete njeno pozornost ter vam bo za razliko od ostalih le zaupala in povedala kaj. enemies; definitivno. kom pa ne gre na živce popolnoma miren in vase zaprt človek? kakšen nasilnež ali blazneš, bi tu prav prišel, ki bi se hotel znesti nad njo, sicer popolnoma bolana povezavca najbrž, vendar hej, bolj blazno, bolj zabavno. kakorkoli, res bi bilo zanimivo videti kako bi bilo, če bi se nekdo psihično ali fizično nanjo in kako bi ona reagirala. lovers; definitivno zanimiva tema pri brigitte. od tistih fuck friends do tistih, do katerih goji neka skrivna ljubezenska čustva ter jih nikoli ne izda, vendar kljub temu, zgleda prav ljubka z pordelimi licami, ko je zaljubljena. kakorkoli, tu je dobrodošlo vse ter pri drugih povezavah prav tako in seveda, za konec: DRAMA DRAMA DRAMA all the way, use her, she's totally yours.♥

povezave;
- none yet.
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


broke her down to hell. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: broke her down to hell.   broke her down to hell. EmptyPon Okt 31, 2011 10:20 am

    khm, brigitte is love, khm. kakorkoli, karkoli za zacharya? :3 sem mogoče mislila v bistvu neko prijateljstvo, mogoče v smislu ja zadevava se skupaj s tabletami, ona dela zame kar jaz hočem, jaz delam zanjo kar ti hočeš, kaj takega? ampak ja, tell me what ya need badly, I'm open for everything here love
Nazaj na vrh Go down

kaya chrísthia donovan

kaya chrísthia donovan
crazies
crazies

Število prispevkov : 31
Join date : 31/10/2011

broke her down to hell. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: broke her down to hell.   broke her down to hell. EmptyPon Okt 31, 2011 10:28 am

zachary cole morgan je napisal/a:
    khm, brigitte is love, khm. kakorkoli, karkoli za zacharya? :3 sem mogoče mislila v bistvu neko prijateljstvo, mogoče v smislu ja zadevava se skupaj s tabletami, ona dela zame kar jaz hočem, jaz delam zanjo kar ti hočeš, kaj takega? ampak ja, tell me what ya need badly, I'm open for everything here love
hmm, that would be amazing actually love
pač ja, ona si blazno želi, da bi umrla ter podobne zadeve in ga pač podkupi z nwm čem, pač ja, kar bi on hotu v zameno, bi ona vse naredila, za to, da bi ji on dal pomirjevala, katera bi ona shranjevala, da bi se pol zadela z njimi do smrti. pol pa mogoč da dramo naredimo, bi on res zbral to vse, ampak pol glih preden bi jih predal, bi spoznal, da mu je brigitte preveč prerasla k srcu in da no way noče, da se zares zadene do smrti in potem bi bla okol tega drama, drama, drama. torej ja, smth like that, right, what do you say?.^^
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


broke her down to hell. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: broke her down to hell.   broke her down to hell. EmptyPon Okt 31, 2011 10:36 am

    that would be actually awesome :3
    pač ja, njega so tudi od devetnajstih spravili že v tole ustanovo, sperav da je že 3 leta tukaj, ali nekaj, in ja da bi vsa ta leta zbiral tiste odvečne tablete ki jih sam ne bi vzel, in da bi se jih končno zdaj pojavila ta deadly doza. recimo brigitte bi pa bila pač tista njegova fuck buddie, v tistem zadnjem primeru ko bi on pač rabil the sexzz. kakorkoli, potem pa nevem, bi lahko bila cela drama okoli tega da jo je on kao izkoriščal pa vse ta leta, ko pa v bistvu mu je prirasla k srcu, and yesh yesh drama, ker pač njemu kao nihče ne priraste k srcu. this sounds amazing, tako da, bi kar začele? me start / you start? (:
Nazaj na vrh Go down

kaya chrísthia donovan

kaya chrísthia donovan
crazies
crazies

Število prispevkov : 31
Join date : 31/10/2011

broke her down to hell. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: broke her down to hell.   broke her down to hell. EmptyPon Okt 31, 2011 10:44 am

zachary cole morgan je napisal/a:
    that would be actually awesome :3
    pač ja, njega so tudi od devetnajstih spravili že v tole ustanovo, sperav da je že 3 leta tukaj, ali nekaj, in ja da bi vsa ta leta zbiral tiste odvečne tablete ki jih sam ne bi vzel, in da bi se jih končno zdaj pojavila ta deadly doza. recimo brigitte bi pa bila pač tista njegova fuck buddie, v tistem zadnjem primeru ko bi on pač rabil the sexzz. kakorkoli, potem pa nevem, bi lahko bila cela drama okoli tega da jo je on kao izkoriščal pa vse ta leta, ko pa v bistvu mu je prirasla k srcu, and yesh yesh drama, ker pač njemu kao nihče ne priraste k srcu. this sounds amazing, tako da, bi kar začele? me start / you start? (:
awsome :3, in ja, of course da začnemo, just na katerem delu? mogoč kr na tistem, ko ji je pač on končn dolžen odmirek, ampak pač ji ga ne prenese / ne da, pač po tistem, ko bi že pristala skup in bi ona čist popizdla in nwm še ka use, da jo izkorišča and yadada, pač ja, tako al drugače bi se ji zmešal in bi pač odvihrala od njega čist besna, kk se je drznu in mu zamerla all the way in pač ja, pristal bi na spisku ljudi, ki bi ga ignorirala, čeprav bi on se nwm kuk trudu than in nwm ka. pač ja, začnemo že z tistim, da ne dolgovlačmo preveč? :3


Nazadnje urejal/a brigitte emma donovan Pon Okt 31, 2011 10:47 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


broke her down to hell. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: broke her down to hell.   broke her down to hell. EmptyPon Okt 31, 2011 10:47 am

    yup yup :3 čeprav sem imela v glavi bolj happy ending, v smislu ja, njej se sfuka, on ji potem pa pove da to dela zaradi nje, in ne zaradi sebe in jo najprej skuša pomiriti s objemom, and then they would kiss? in ona bi končno takrat vtihnila, on pa sam nad sabo zgrožen odšel? potem pa bova še videle kako nadaljevati :3 plus, bi te lahko prosila da začneš? <3
Nazaj na vrh Go down

kaya chrísthia donovan

kaya chrísthia donovan
crazies
crazies

Število prispevkov : 31
Join date : 31/10/2011

broke her down to hell. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: broke her down to hell.   broke her down to hell. EmptyPon Okt 31, 2011 10:48 am

zachary cole morgan je napisal/a:
    yup yup :3 čeprav sem imela v glavi bolj happy ending, v smislu ja, njej se sfuka, on ji potem pa pove da to dela zaradi nje, in ne zaradi sebe in jo najprej skuša pomiriti s objemom, and then they would kiss? in ona bi končno takrat vtihnila, on pa sam nad sabo zgrožen odšel? potem pa bova še videle kako nadaljevati :3 plus, bi te lahko prosila da začneš? <3
al pa tole, bo čist amazing ja :3
in yes, začnem danes al pa ju3, i promise + ti sporočim kje.^^
Nazaj na vrh Go down

isabelle chanell lambert

isabelle chanell lambert
clinic staff
clinic staff

Število prispevkov : 21
Join date : 31/10/2011
Age : 28
Kraj : Ljubljana

broke her down to hell. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: broke her down to hell.   broke her down to hell. EmptyTor Nov 01, 2011 3:27 am

Nazaj na vrh Go down

Gost


Gost


broke her down to hell. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: broke her down to hell.   broke her down to hell. EmptyTor Nov 01, 2011 7:47 am

    aloha, se lahko za kšno povezavico vštulim? :3
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content




broke her down to hell. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: broke her down to hell.   broke her down to hell. Empty

Nazaj na vrh Go down
 

broke her down to hell.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
HATE ME HARD, honey :: OOC :: i will find you :: the memoirs-